Girlandy

Dopełnij wystrój pokoju dziecka przepiękną kolorową girlandą

Dobór koloru ścian, wybór ładnych, a zarazem bezpiecznych i wygodnych mebli to pierwszy etap w urządzaniu pokoju dziecięcego. Chcemy, aby pokój podobał się naszemu dziecku, ale też żeby wpasowywał się w aranżację całego domu czy mieszkania. Taką wisienką na torcie będzie dobór dodatków. W pierwszej kolejności dobierzemy pasujące firany i zasłony, dywanik, pojemniki do przechowywania zabawek. Na łóżku czy fotelu położymy piękne kolorowe poduszki, a na ścianie powiesić możemy dopasowaną kolorystycznie girlandę, mogą to też być obrazki czy naklejki. Girlandę składającą się z trójkątnych proporczyków kolorystycznie dopasujemy do stylu pokoju. Do wyboru jest wiele różnych wzorów girland, dzięki temu bez problemu odnajdziemy pasujące zarówno do pokoju dziewczęcego jak i chłopięcego. W ofercie mamy: girlandy w szaro-różowe gwiazdki, girlandy w pastelowych gładkich kolorach po girlandę w stylu marynarski w biało-niebiesko-czerwonej kolorystyce. Każdy znajdzie coś dla siebie - możliwości jest wiele.

Girlandy z trójkątnymi proporczykami, w kształcie gwiazdek i serduszek

Tradycyjne girlandy to trójkątne proporce przymocowane do tasiemki. W zależności od naszych potrzeb mogą być dłuższe i krótsze, mogą składać się z pięciu, siedmiu, a nawet dwunastu elementów. Zazwyczaj wieszane są po delikatnym łuku na ścianie w pokoju dziecka. Girlanda nie zawsze musi mieć swój tradycyjny kształt i formę. Proponujemy girlandę składająca się z gwiazdek czy serduszek, która może zostać powieszona poziomo między półeczkami, bądź pionowo na przykład nad łóżkiem dziecka. Girlandy to świetny pomysł na dopełnienie aranżacji wystroju pokoju dziecięcego.

Dekoracja na urodziny, chrzciny czy komunię dziecka oraz na inne uroczystości

Jeżeli wyprawiasz dla swojego dziecka urodziny, chrzciny, pierwszą komunię świętą czy inną uroczystość rodzinną to zależy Tobie na zaakcentowaniu, że jest to wyjątkowy dzień. Stół przyozdabiamy kwiatami, kupujemy balony, serpentyny. Na ścianie możemy powiesić też kolorową girlandę. Będzie to piękna dekoracja dostosowana do uroczystości. Na urodzinki może być uszyta z kolorowych proporczyków, na chrzest czy komunię świętą może być uszyta w delikatnej, jasnej kolorystyce. Powiesisz ją w pokoju, ale też podczas imprezy na ogrodzie. Na Twoje życzenie możemy wykonać też personalizację. Uszyjemy dokładnie taką jak potrzebujesz.