Maty do zabawy

Mata na podłogę to idealne miejsce do ćwiczeń dla niemowlaka

Szybko zauważysz, że Twój niemowlak niemal każdego dnia zdobywa nowe umiejętności. Najpierw poznaje swoje ciało wkładając rączki i stopy do buzi, delikatnie głaszcze brzuszek lub energicznie uderza rączkami o swoje kolana czy podłoże. Chwilę później zaczyna się kołysać na boki i ćwiczy przewroty z pleców na brzuszek i odwrotnie. Jakże ważne w tym momencie jest, aby zapewnić jemu odpowiednie miejsce do rozwoju. Podłoże powinno być twarde, stabilne a zarazem bezpieczne. Idealnym do tego miejscem będzie podłoga. Aby zapewnić dziecku komfort cieplny wystarczy położyć na niej matę uszytą z bezpiecznych dla dzieci materiałów. Matę taką bez problemu wypierzemy w pralce dzięki czemu będziesz mieć pewność, że jest to miejsce czyste i najbardziej odpowiednie dla Twojej pociechy.

Mata to świetne miejsce do zabawy dla Twojego dziecka

Mata stanie się miejscem dla wielu zabaw Twojego dziecka. W domu będzie ciepłą izolacją od zimnej podłogi podczas układania klocków czy puzzli. Okaże się też idealnym dywanem do namiotu tipi, czy też samodzielnie zbudowanego domku z krzeseł i koców. Wyniesiona na ogród będzie miejscem gdzie Wasza pociecha odpocznie po zaciętym meczu czy szaleństwach na zjeżdżalni i huśtawce z rówieśnikami. Łatwo przeniesiemy w niej zabawki z domu na ogród. Dzięki temu, że mata do zabawy po złożeniu zajmuje niewiele miejsca to bez problemu włożymy ją do samochodu. Będzie ona idealnym miejscem do odpoczynku podczas postoju w trakcie podróży. Niemowlak chętnie położy się na macie i zmieni pozycję po jeździe w foteliku, a starsze dziecko zje na niej posiłek.

Oryginalny dywanik w pokoju dziecka

Skoro mata na podłogę jest świetnym miejscem do zabawy to niewątpliwie sprawdzi się też jako dywanik w pokoju dziecka. Dopasowana kolorystycznie z ładnym motywem dziecięcym pasować będzie do każdego wnętrza. Dywanik doda ciepła i sprawi, że pomieszczenie stanie się przytulniejsze. Uszyta z najwyższej jakości materiałów bezpiecznych dla dzieci okaże się pomocna przy pielęgnacji dziecka już od pierwszych dni jego życia.