Poduszki Zębuszki

Poduszki Zębuszki świetny prezent dla przedszkolaka

W życiu każdego dziecka przychodzi ważny dzień, jakim jest utrata pierwszego zęba mlecznego. Jedni swoje pierwsze mleczaki tracą już w wieku 5 lat, inni trochę później. Dla wszystkich jest to okres wyczekiwania na ten dzień, dla innych trochę strach przed bólem i niewiadomą jak to będzie. Jest to też moment kiedy do dziecka w trakcie snu przychodzi Wróżka Zębuszka, która podmienia mleczny ząbek na mały prezent lub drobny pieniążek. Aby pomóc Wróżce dotrzeć do dziecka powstały Poduszki Zębuszki, które posiadają kieszonkę na ząbek. Taka podusia będzie fajnym prezentem urodzinowym dla kolegi czy koleżanki Twojego dziecka. Również Twój przedszkolak zapragnie posiadać taką poduszkę, aby odpowiednio wcześnie być przygotowanym na ten czas.

Zębuszkowe poduszki dla dziewczynki i dla chłopca

Ciekawe i zabawne motywy poduszek dobrane są tak, aby spodobały się zarówno dziewczynkom jak i chłopcom. Dziewczynki wybierać mogą spośród takich wzorów jak jednorożce, motyle, baletnice, kotki i wiele innych. Dla chłopców zostały przygotowane poduszki z wzorem kota ninja, śmiesznych stworów, z robotem czy z superbohaterem. Pasować będą do każdego dziecięcego pokoju. Nasze dzieci chętnie zabiorą ze sobą podusie na wakacje, do dziadków czy na pierwsze samodzielne noce u kolegi czy koleżanki. Gdziekolwiek będą, czy to w domu czy na wycieczce zawsze w pogotowiu czekać będzie przyszyta kieszonka na mleczny ząbek dziecka.

Poduszka dla starszaka nie tylko do spania

Starsze dzieci zdecydowanie rezygnują już z popołudniowych drzemek. Nie oznacza to jednak, że nie potrzebują chwili odpoczynku w trakcie dnia, tylko już może w nieco innej formie. Bez wątpienia będzie to czas po posiłku kiedy dziecko choć na chwilę usiądzie na łóżku, aby pooglądać bajkę lub poczytać książkę. Chętnie oprze swoje plecy lub położy głowę na miękkiej, bawełnianej poduszce. W czasie choroby, czy złego samopoczucia podusia stanie się też dla Twojego dziecka przytulanką, która umili ten trudniejszy czas.