Pościel i kokony niemowlęce

Pościel do łóżeczka dla dziewczynki i chłopca

Pościel dla niemowląt i dzieci to jeden z podstawowych tekstyliów w jaki wyposażamy pokój dziecka. Delikatna i przyjemna w dotyku oraz uszyta z certyfikowanej bawełny pościel będzie idealnym wyborem dla Waszego dziecka. Oryginalne wzory i różnorodne kolory pościeli z łatwością dopasujemy do każdego wnętrza. Dziecięce motywy spodobają się każdej dziewczynce i każdemu chłopcu. Do wyboru są zestawy składające się z kołdry i poduszki o rozmiarach 90x120 lub 100x135. Oferujemy pościel z wypełnieniem lub poszewki zamykane na zamek. Do kompletu dobrać możemy również bawełniane prześcieradło. A jeżeli potrzebować będziemy inny rozmiar to chętnie uszyjemy taką pościel, która dostosowana będzie idealnie do Waszych potrzeb.

Kokon niemowlęcy to obowiązkowy produkt na liście z wyprawką dla noworodka

Kokon niemowlęcy, zwany również gniazdkiem niemowlęcym posłuży Waszemu maleństwu już od pierwszych dni jego życia do około 6 miesiąca. Noworodki i niemowlaki najlepiej czują się w małej przestrzeni, bo kojarzą to z ciepłem i bezpieczeństwem, które miały w brzuchu u mamy. Układając dziecko w kokonie niemowlęcym w każdym miejscu otaczać go będziemy jego własnym zapachem, a miękka struktura bawełny będzie przyjemna dla jego delikatnej skóry. Gdy niemowlak stanie się bardziej ruchliwy takie gniazdko zabezpieczy je przed zsunięciem się, gdy na chwilę pozostawimy je na łóżku.

Jaki ochraniacz do łóżeczka wybrać?

Wybierając pościel dla niemowlaka, często decydujemy się na zakup ochraniacza na szczebelki do łóżeczka. Ochraniacz osłoni drewniane szczebelki w łóżeczku tak, aby dziecko nie uderzało o nie główką lub nie włożyło rączki pomiędzy szczebelki. Dostępne dwa rozmiary ochraniaczy dopasujemy do rozmiaru łóżeczka. Inny rozmiar ochraniacza potrzebować będziemy do łóżeczka 60x120, a inny do łóżeczka o wymiarach 70x140. Posiadając właściwy rozmiar będziemy pewni, że idealnie będzie on pasował, a żaden z elementów nie będzie zwisał nad głową dziecka.