Poduszki Dekoracyjne

Poduszki dekoracyjne dla dzieci – tak niewiele, a cieszy!

Małe, zabawne, kolorowe, w różnych kształtach, a jednak lubiane przez Twoje dziecko. Poduszki dekoracyjne dają wiele możliwości. Z jednej strony dzięki barwnej kolorystyce idealnie dopasują się do aranżacji pokoju dziecięcego. Sprawią, że staje się on przytulniejszy, ciekawszy a jednocześnie zmienia się w wymarzony pokój Waszego dziecka. Z drugiej strony dzięki możliwości wyboru spośród wielu kształtów i wzorów, poduszki są uwielbiane przez Wasze dzieci. Ulubioną poduszkę znajdzie tutaj miłośniczka przesympatycznej myszki miki z bajki, czy też miłośnik dinozaurów. Dziewczynki o usposobieniu marzycielki, księżniczki czy romantyczki ozdobią pokój w poduszki na których znajdują się przepiękne kwiaty w delikatnych, pastelowych kolorach. Niejednej osobie serce skradnie poduszeczka w kształcie kokardy, gwiazdki, jednorożca czy kotka. Znajdzie się też coś i dla chłopca. Poduszki strzałki, z zabawnym motywem zwierzęcym, z pojazdami strażackim, policyjnymi, czy z koparkami, statkami i samolotami będą niewątpliwie wyborem zarówno mniejszego jak i trochę większego chłopca.

Ozdobna poduszka w pokoju niemowlaka

Od pierwszych dni życia naszego maluszka staramy się otaczać go przedmiotami nie tylko bezpiecznymi, praktycznymi, ale też i estetycznymi. Szykując pokoik dla niemowlaka, jeszcze przed jego narodzinami dobieramy odpowiednie wyposażenie, kolorystykę oraz elementy dekoracyjne. Jednym z takich przedmiotów stanie się niewątpliwie ozdobna podusia w delikatnych, pastelowych kolorach np. z uroczym motywem misia czy króliczka. Poduszki kwadratowe, podłużne, ale też gwiazdki, chmurki, kotki staną się również miękkim oparciem dla rodziców podczas tulenia swojego maleństwa.

Poduszka czy przytulanka, czym będzie dla Twojego dziecka?

Dzieci w różnym wieku lubią mieć przy sobie przedmiot, do którego mogą się przytulić. Często jest to pluszowa zabawka, pieluszka, podusia czy kocyk, która pomaga im uspokoić swoje emocje, czy wyciszyć się przed snem. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości bawełny bezpiecznej dla dzieci, antyalergicznemu wypełnieniu oraz starannemu wykonaniu nasze poduszki świetnie się do tego nadają. Są kolorowe, miękkie, delikatne o ciekawych kształtach i wzorach. Taką przytulankę Wasze pociechy chętnie zabiorą ze sobą do żłobka, czy przedszkola, na wycieczkę czy w podróż samochodem. Bo gdziekolwiek się znajdą zawsze będą mieć przy sobie swój mały kawałek domu.