Maty oraz worki do zabawy

Mata na podłogę to idealne miejsce do ćwiczeń dla niemowlaka

Szybko zauważysz, że Twój niemowlak niemal każdego dnia zdobywa nowe umiejętności. Najpierw poznaje swoje ciało wkładając rączki i stopy do buzi, delikatnie głaszcze brzuszek lub energicznie uderza rączkami o swoje kolana czy podłoże. Chwilę później zaczyna się kołysać na boki i ćwiczy przewroty z pleców na brzuszek i odwrotnie. Jakże ważne w tym momencie jest, aby zapewnić jemu odpowiednie miejsce do rozwoju. Podłoże powinno być twarde, stabilne a zarazem bezpieczne. Idealnym do tego miejscem będzie podłoga. Aby zapewnić dziecku komfort cieplny wystarczy położyć na niej matę uszytą z bezpiecznych dla dzieci materiałów. Matę taką bez problemu wypierzemy w pralce dzięki czemu będziesz mieć pewność, że jest to miejsce czyste i najbardziej odpowiednie dla Twojej pociechy.

Worko-mata i worek na zabawki to  super zabawa i porządek w jednym

Kiedy nasze dziecko rośnie to z każdą chwilą rośnie też ilość jego zabawek. Nasza pociecha dostaje zabaweczki w prezencie, również my sami wybieramy dla niego ciekawe propozycje, które rozwijają umiejętności dziecka. Naturalne jest też to, że małe dzieci praktycznie tylko chwilę interesują się jedną zabawką, aby dosłownie kilka minut później sięgnąć po kolejną i kolejną. Worko-mata będzie świetnym rozwiązaniem dla mniejszych jak i większych dzieci. Mniejsze dzieci będą miały wyznaczone miejsce do zabawy, a i też na koniec dnia rodzice w łatwy i szybki sposób ogarną przestrzeń w której bawiło się dziecko. Wystarczy przenieść wszystkie zabawki z podłogi na matę, a dzięki wygodnym sznureczkom zamknąć wszystko wewnątrz maty i schować do szafy. Taki worek to również idealna propozycja dla starszych dzieci. Przechowają w nim klocki lego, kredki, lalki, resoraki czy małe figurki. Bez wątpienia takich drobiazgów ma bardzo dużo każde dziecko.

Mata to świetne miejsce do zabawy dla Twojego dziecka

Mata stanie się miejscem dla wielu zabaw Twojego dziecka. W domu będzie ciepłą izolacją od zimnej podłogi podczas układania klocków czy puzzli. Okaże się też idealnym dywanem do namiotu tipi, czy też samodzielnie zbudowanego domku z krzeseł i koców. Wyniesiona na ogród będzie miejscem gdzie Wasza pociecha odpocznie po zaciętym meczu czy szaleństwach na zjeżdżalni i huśtawce z rówieśnikami. Łatwo przeniesiemy w niej zabawki z domu na ogród. Dzięki temu, że mata do zabawy po złożeniu zajmuje niewiele miejsca to bez problemu włożymy ją do samochodu. Będzie ona idealnym miejscem do odpoczynku podczas postoju w trakcie podróży. Niemowlak chętnie położy się na macie i zmieni pozycję po jeździe w foteliku, a starsze dziecko zje na niej posiłek.

Oryginalny dywanik w pokoju dziecka

Skoro mata na podłogę jest świetnym miejscem do zabawy to niewątpliwie sprawdzi się też jako dywanik w pokoju dziecka. Dopasowana kolorystycznie z ładnym motywem dziecięcym pasować będzie do każdego wnętrza. Dywanik doda ciepła i sprawi, że pomieszczenie stanie się przytulniejsze. Uszyta z najwyższej jakości materiałów bezpiecznych dla dzieci okaże się pomocna przy pielęgnacji dziecka już od pierwszych dni jego życia.